Geniální věci jsou prostě vždycky jednoduché

svaly článek2

To jen my neustále hledáme za vším složitosti. Nepřestanu žasnout nad tím, co vše nám bylo dáno a že si to mnohdy neumíme vzít, i když na to denodenně koukáme. Nebo to objevíme až za nějaký čas, ve chvíli, kdy jsme na to připraveni.

Když chodím na své čchi kungové lekce, několikrát v týdnu stěhuji celé své vybavení – deky, židle, polštářky a další bedny a krabičky. Protože mám ráda jednoduchost a přiznám se, že se mi vážně nechce chodit víckrát než je nutné, tak si co nejvíc věcí na sebe zavěsím, a přenáším je najednou.

Čchi kungem jsem získala nejen klid mysli, ale také sílu a svaly. Zdá se vám to neuvěřitelné? Ale vždyť to je přeci čchi kung. Energie následuje myšlenku. Aby to nebylo tak jednoduché, tak jsem ještě navíc vegetariánka, takže o příjmu bílkovin ve zvýšené míře nemůže být ani řeč.

Byť jsem žena křehká, tak jsem uvnitř silná. Je to jen o vnitřním nastavení, vnitřní motivaci a vůli. Je to jen o mém rozhodnutí, za kterým mohu jít a za kterým si stojím.

Proč to ale píšu, není jen to, že čchi kung vám kromě silné vůle vytvoří na těle i svaly, ale že existují také další geniální, naprosto neinvazivní, a jednoduché metody a já mám tu možnost je přijímat do svého života. Abych to uvedla na příkladu: špatným uchopením 10 stohovatelných židlí, které nosím, jak jinak než najednou, se mi povedlo si natáhnout a zablokovat krk. Nic katastrofálního, ale samozřejmě to velmi bolestivě táhlo, po nahmatání posun v obratlu. Použila jsem tedy sama na sebe techniku a hmat, který používám na své klienty, a díky kterému dochází k okamžité úlevě. A během 10 vteřin se má bolest rozplynula a už se nevrátila! Je to geniální, vážně!

Dostali jsme dar na naší cestě přijímat do svého života geniálně jednoduché metody. Nehledejme za vším složité procesy, někdy je to tak rychlé a tak úlevné, že radost a dojetí, které vzápětí přichází, nemá hranic.

mohu Vesmíru jen každodenně děkovat, za to, že mi všechny ty metody předkládá a já je mohu jen s pokorou následovat, předávat dál a pomáhat díky nim i ostatním lidem.

Jsou to jednoduché a laskavé metody, jak o sebe pečovat v naprosté harmonii, přirozenosti a v souladu s přírodou.

Sdílej:Share on Facebook